Video: Putin hoří v pekle na malbě v ukrajinském kostele

Video: Putin hoří v pekle na malbě v ukrajinském kostele
Popisek: Putin na zdi kostela
26 / 04 / 2017, 07:00

"Popularitu" ruského prezidenta na Ukrajině dokazuje obraz na zdi kostela, znázorňující Putina trpícího v plamenech pekelných.

Spolu s ním je možné nalézt na zdi kostela i kresbu komunistického kladiva a nacistické svastiky. Kresba byla na Ukrajině odhalena v předvečer Velikonoc.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.