(VIDEO) Putin odovzdáva ruský pas Stevenovi Seagalovi

(VIDEO) Putin odovzdáva ruský pas Stevenovi Seagalovi
Autor: Screenshot/Youtube
26 / 11 / 2016, 13:30

Vladimír Putin odovzdal známemu americkému hercovi Stevenovi Seagalovi ruský pas.

Nedávno, hovorca Kremľa Dmitrij Peskov oznámil, že Vladimír Putin odovzdá Stevenovi Seagalovy osobne ruský pas.

Slávnostný ceremoniál sa konal v Kremli. Herec podpísal dokument, následne si potriasol rukou s ruským prezidentom. Dokument o udelení ruského občianstva, Steven Seagal podpísal ešte na začiatku novembra.

Steven Seagal sa narodil v roku 1952, v Michigene. Seagal je významný americký režisér, scenárista či herec. Účinkoval vo viacej ako 120 filmoch.

Vladimír Putin, potom ako odovzdal Seagalovi ruský pas, povedal:

''Rád by som vám zablahoželal a tiež dúfam, že tento malý krok bude znamenať začiatok postupného zlepšovania našich medzištátnych vzťahov.''

Seagal v ruštine odpovedal: ' "Ďakujem mnohokrát''. Informácie priniesla agentúra TASS.

Písali sme taktiež:

Zdroj: YouTube, New York Times.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace