Putin si robí srandu z Johna Kerryho v Moskve.

Putin si robí srandu z Johna Kerryho v Moskve.
Autor: Screenshot/Youtube
03 / 04 / 2016, 13:45

John Kerry prišiel do Moskvy. Ruský prezident Vladimír Putin si všimol, že Kerry si nesie svoj vlastný kufor, to využil nato, aby si z Kerryho vystrelil.

,,Keď som videl záznam, ako vychádzate z lietadla a nesiete si svoju vlastnú batožinu, bolo mi to trošku ľúto... Je to v skutku demokratická cesta, jak sa chova, ale na druhú stranu som si pomyslel, že na tom nie sú Spojené štáty až tak dobre, keď nikto nepomôže ministrovi zahraničných vecí s jeho batožinou. Napadlo ma ale že sa v kufríku skrýva niečo, čo by ste nemohli zveriť nikomu inému. Asi ste priniesli peniaze, s ktorými môžeme vyjednávať kľúčové záležitosti,'' povedal baviaci sa Putin.

Kerry na to reagoval taktiež humorne: ,,Pán prezident, až budeme mať chvíľku súkromia, ukážem vám, čo je v mojom kufríku. Myslím si že budete prekvapený. Príjemne.''

VIDEO

zdroj: youtube.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace