Video: Řidič kamiónu skočil na zloděje jako Jackie Chan

Video: Řidič kamiónu skočil na zloděje jako Jackie Chan
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Chvíle před osudným kopem
04 / 01 / 2017, 04:15

Zloděj v jižní Číně v provincii Kuang-tung vytrhl nic netušícímu řidiči kamionu telefon z ruky a ujel na motorce. O něco později si ale okradený řidič všiml, že nic netušící zloděj projíždí okolo z protisměru...

Vyskočil z vozu, postavil se doprostřed silnice a čekal na jedoucího zloděje. Když se na své motorce přiblížil, řidič vyskočil ve stylu "kung-fu" a zloděje i s motorkou srazil na zem. Nepoškozený telefon se pak vrátil do rukou majitele:-)

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace