VIDEO: Rolls Royce – značka luxusu

VIDEO: Rolls Royce – značka luxusu
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: Rolly-Royce Wraith
18 / 12 / 2017, 14:00

Pokud jste měli nebo máte Rollse, pak jste skutečně někdo. Největší popularity dosahoval Rolls Royce zejména během dvacátých let, ovšem jeho slavná pověst se táhne až po současnost.

Zajímavostí jistě je, že ve dvacátých letech stál takový Rolls v přepočtu 304 000 korun, ovšem po započtení inflace atd. by tato suma dnes odpovídala částce zhruba 3,8 milionu. Nelze se tedy divit, že jeho majiteli se staly hvězdy podsvětí jako Johnny Torrio nebo Dutch Schultz.

Už tou dobou byl Rolls Royce zařazený v kategorii luxusu, o kterém si stejně jako dnes mohla nechat většina z nás jen zdát.

O jakém modelu sníte vy? Zde můžete vidět Rolls Royce Wraith.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: Darja Černá

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace