VIDEO: Rozhovor s Václavem Jahodářem z Komory podniků komerční bezpečnosti. Jak přispět k lepší bezpečnosti měkkých cílů?

VIDEO: Rozhovor s Václavem Jahodářem z Komory podniků komerční bezpečnosti. Jak přispět k lepší bezpečnosti měkkých cílů?
Autor fotografie: screenshot Youtube
19 / 12 / 2018, 08:30

SM se zeptal na konferenci Měkké cíle a jejich ochrana, která proběhla na pražské Policejní akademii Ing. Václava Jahodáře z Komory podniků komerční bezpečnosti (KPKB), jak hodnotí připravenost ČR na možné útoky proti měkkým cílům a jaká konkrétní opatření by mohla přispět k lepší prevenci proti možnému napadení těchto cílů?

Konference s mezinárodní účastí se zúčastnili zástupci ministerstva vnitra, policie, řada expertů v oblasti bezpečnosti, zástupci Komory podniků komerční bezpečnosti a profesionálové z oblasti soukromých bezpečnostních služeb. Diskutovalo se hlavně o měkkých cílech a jejich ochraně, ale také aspektech s nimi souvisejícími - nových technologiích či například možném zapojení veřejnosti do prevence proti teroristickým útokům, nebo spolupráce veřejného a soukromého sektoru.

                                 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace