Video: Ruská dálnice smrti

Video: Ruská dálnice smrti
Popisek: Kamióny s ropou
28 / 12 / 2015, 08:00

Představitelé ruské rozvědky oznámili, že údajně objevili téměř 12 000 cisteren a nákladních automobilů Islámského státu, které převážely ropu. Řidiči nebyli varováni, bomby začaly padat téměř okamžitě jak ukazuje video zveřejněné ministerstvem obrany Ruska.

Podle generála Sergeje Rudskoye: "Letecké snímky byly pořízeny v blízkosti města Zakho v iráckém Kurdistánu, na místě bylo asi 11 775 cisteren a nákladních vozidel na obou stranách turecko-irácké hranice."

Na sociálních sítích vzbudilo video zveřejněné 25. prosince velký rozruch, údajně jsou něketrá hořící vozidla civilní.

Zdroj: Funker530, ruské ministerstvo obrany

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace