Video: Ruské a syrské letecké síly již operují společně

Video: Ruské a syrské letecké síly již operují společně
Autor fotografie: Ruské ministerstvo obrany|Popisek: Ilustrační foto Su-25 v Sýrie
15 / 01 / 2016, 07:15

Ruské ministerstvo obrany 14.ledna zveřejnilo video ukazující první společnou misi ruských a syrských pilotů nad Syrské arabské republiky.

Dvě stíhačky MiG-29 syrského letectva kryly ruské Su-25S ze základny "Hmeymim" běhe bojové mise při likvidaci infrastruktury teroristů. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace