Video: Ruské bombardéry znovu zaútočily na islámisty v okolí Palmyry

Video: Ruské bombardéry znovu zaútočily na islámisty v okolí Palmyry
Autor fotografie: Max071086 / Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
14 / 07 / 2016, 17:00

Rusové pokračují v pomstě za sestřelení ruského vrtulníku.

První bombardování provedly ruské letouny 12. července ráno. Šest bombardérů velkého doletu Tu-22M3, jež startovaly v Rusku, zasadilo padesát úderů na pozice Islámského státu.

Dnes ráno provedly stejné bombardéry druhý útok na vytipovaná místa IS. Podle zprávy ruského ministerstva obrany "zlikvidovaly velitelské centrum, polní tábor bojovníků ISIS, dvě stanice zpracování ropy, velké množství živé síly a vojenské techniky protivníka. Po splnění úkolu se všechna letadla bez problémů vrátila na svá letiště. Zástupci mezinárodní koalice byli opět předem informováni o času úderů a letových koridorech."

Zdroj:cz.sputniknews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace