Video: Ruské letectvo útočí na Svobodnou syrskou armádu

Video: Ruské letectvo útočí na Svobodnou syrskou armádu
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Ilustrační foto Su-34
01 / 06 / 2016, 08:30

Server Al-Masdar News přinesl záběry ze včerejších útoků ruských strojů na město Tall al-Hara, umístěné na východ od Golanských výšin.

V pondělí brzy ráno se rozhodla jednotka Svobodné syrské armády vztyčit vlajka nad ovládnutým městem Tall al-Harra. Ruské letecké jednotky to nehodlaly tolerovat a během dne provedly celkem dvanáct leteckých úderů na město a zabily mnoho "umírněných" ozbrojenců této skupiny.

Zdroj: AMN

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace