VIDEO: Ruské MI-24 a ich veľmi nízke bojové lety nad Sýriou

VIDEO: Ruské MI-24 a ich veľmi nízke bojové lety nad Sýriou
Autor: Autor: Rob Schleiffert - Mi-24V, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=31870068|Popisek: Ilustračný obrázok MI-24
26 / 02 / 2016, 09:45

Ruský vojenský piloti v Sýrii, lietajú zo svojimi bojovými vrtuľníkmi MI-24 nad Sýriou naozaj nebezpečne nízko!

Vrtuľník MI-24 je viac účelový bojový a prepadový vrtuľník sovietskej výroby. Mnoho štátov vrátane Slovenska ho už zo svojej výzbroje vyradili. Avšak v mnohých krajinách s mnohými modernizáciami ho využívajú dodnes. V súčasnosti je hromadne nasadzovaný proti Islamskému štátu v Sýrii.

Na videách ktoré sa objavili na YouTube je vidieť, ako piloti operujú veľmi nízko a veľmi rýchlo nad zemou, týmto skrátia čas na zameranie tepelne navádzanej rakety na minimum.

Psali jsme: Video: (Ne)umírněný povstalec zaměřen raketou syrské armády

Zdroj: YouTube, Wikipedia.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace