Video: Ruské bezpečnostní síly likvidují ozbrojeného zločince

Video: Ruské bezpečnostní síly likvidují ozbrojeného zločince
Autor: YouTube|Popisek: Když se kácí les, létají třísky
19 / 01 / 2016, 07:30

V městě Nalchik bezpečnostní síly neutralizovaly jednoho ze členů místního organizovaného zločinu.Ozbrojenec se zabarikádoval v domě a situace uvízla na mrtvém bodě..

Proto se ruské pořádkové jednotky rozhodly konat. Asi poněkud jinak, než by jste čekali, překvapen byl zcela jistě i onen člen podsvětí, kterému spadnul dům na hlavu.

Tato taktika byla používaná i během bojů v Iráku - pokud je jasné že "špatný hoch" je v domě sám, je zbytečné čistit dům místnost po místnosti a riskovat zranění zasahujích policistů či vojáků. Dům se prostě zboří na hlavu toho, kdo používá dům jako svoje krytí.

Zdroj: Funker 530, RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace