VIDEO: Ruské sily v Stredozemnom mori doplní lietadlová loď

VIDEO: Ruské sily v Stredozemnom mori doplní lietadlová loď
Autor: Autor: PH2 Paul A.
13 / 03 / 2016, 14:45

Agentúra TASS priniesla informáciu, že ruské námorníctvo v Stredozemnom mori, cez leto posilní ruská lietadlová loď Admiral Kuznecov.

 

Ťažký lietadlový krížnik Admiral Kuznecov, je zatiaľ jedinou lietadlovou loďou ruského námorníctva. Názov dostala loď podla ruského admirála Nikolaja Gerasimoviča Kuznecova, tento názov nesie od roku 2000, predtým bola prezývaná Riga alebo aj Leonid Brežnev. Loď začali stavať vo februári 1983, a v decembri 1985 bola spustená na vodnú hladinu.

lietadlová loď  Kuznecov

Technické parametre:                  
Dlžka: 302m
Šírka: 71m
Ponor: 9,1m
Štandartný výtlak: 43 000 ton
Bojový výtlak: 55 000 ton
Posádka: 1993
Maximálna rýchlosť: 32 uzlov

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace