Video: Ruský dron sleduje americký

Video: Ruský dron sleduje americký
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Obraz z ruského dronu
08 / 12 / 2015, 19:45

Ruské ministerstvo obrany zveřejnilo zajímavé video ze syrské oblohy. Ruský dron sleduje svůj americký protějšek, a s rostoucí aktivitou bezpilotních strojů bude takových videí jistě přibývat.

Podle Rusů během posledních dnů několikanásobně vzrostla aktivita koaličních bezpilotních strojů nad Sýrií a v jednom okamžiku je tak na obloze až 50 bezpilotních strojů.

Zároveň Rusko tvrdí, že koaliční stroje musí registrovat aktivitu s ropou na turecko-syrské hranici, zatímco USA tvrdí, že žádné takové pohyby jejich stroje nezachytily.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace