Video: Ruský Suchoj "pronásleduje" americký dron

Video: Ruský Suchoj &quote;pronásleduje&quote; americký dron
Autor fotografie: "Sukhoi Su-30 inflight" by Sergey Krivchikov - http://www.airliners.net/photo/Russia---Air/Sukhoi-Su-30/1768810/L/. Licensed under GFDL 1.2 via Commons|Popisek: Ilustrační foto Su-30
21 / 10 / 2015, 14:15

Ruské ministerstvo obrany zveřejnilo video, na kterém je vidět jak pilot ruského Su-30 víceméně "pronásleduje" americký dron.

Ruské ministerstvo videem dokazuje, jaký provoz je na syrském nebi, kde prý v jedné lokalitě může být až 30 strojů různých letectev. Pronásledovaný dron byl vojenský MQ-9 Reaper.

Naštěstí je už mezi Ruskem a USA podepsána dohoda o koordinaci letecké činnosti nad Sýrií, protože k blízkým setkáním ruských a amerických strojů dochází od začátku ruského angažmá v syrském konfliktu.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace