Video: Rusové likvidují cisternové vozy u Aleppa

Video: Rusové likvidují cisternové vozy u Aleppa
Autor: Ruské ministerstvo obrany|Popisek: Su-34
25 / 12 / 2015, 11:45

Ruské ozbrojené síly i nadále útočí na konvoje s nelegálně vyváženou ropou. Na Twitteru se objevily záběry nově zlikvidovaných kamiónů.

Rusko útočí na zdroj nelegálních peněz, které získává Islámský stát prodejem ropy z území, které tento teroristický stát ovládá. Celkem získává ISIS prodejem ropy odhadem asi 450 - 800 miliónů dolarů ročně.

 „Veškerá ropa je dodávaná společností, která je ve vlastnictví syna Recepa Tayyipa Erdogana. V tomto ohledu, začalo být Turecko nervózní, když Rusko zahájilo údery na infrastrukturu IS a zničilo více než 500 kamionů s ropou," řekl ministr. Zdroj: prvnizpravy.cz

Ruské letectvo zničilo v Sýrii během týdne 17 kolon autocisteren, řekl náčelník Hlavní operativní správy Generálního štábu OS RF generálporučík Sergej Rudskoj. Celkem bylo od začátku operace zničeno asi dva tisíce autocisteren teroristů. Zdroj: cz.sputniknews.com

Putin tvrdí, že "V poslední době jsme obdrželi další zprávy, které potvrzují, že ropa z území kontrolovaných IS se přivádí na území Turecka v průmyslovém měřítku." 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace