Video: Ruští piloti na počet mrtvého kolegy ze skupiny Ruští rytíři vzlétli společně

Video: Ruští piloti na počet mrtvého kolegy ze skupiny Ruští rytíři vzlétli společně
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Za mrtvého kolegu
12 / 06 / 2016, 11:15

Ruské stroje MiG-29 akrobatického týmu "Stříži" vzlétly společně se stroji Su-27 skupiny "Ruští rytíři" na památku pilota SU-27, který zemřel při havárii svého stroje...

Během jednoho tragického týdne došlo ke čtyřem nehodám světových akrobatických týmů, o kterých jsme vás na našich stránkách informovali.

Ve čtvrtek se srazily dva stroje F-5, patřící akrobatickému týmu Patrouille Suisse nad leteckou základnou Leeuwarden v Nizozemsku.

Psali jsme: Čtvrtá havárie akrobatického letadla v jednom týdnu

Stejný den došlo i k havárii ruského SU-27 Flanker skupiny Ruští rytíři, kdy zahynul pilot Sergej Jeremenko, na jehož počest je natočené výše uvedené video. 

Psali jsme: Stíhačka Su-27 havarovala neďaleko Moskvy. Pilot, major Sergej Jeremenko, neprežil

A v tomto týdnu, došlo v USA k dvěma téměř současným incidentům skupin Thunderbirds a Blue Angels, kdy zahynul pilot F/A-18 Jeff Kuss.

Psali jsme: F-18 skupiny Blue Angles havarovala, pilot se nestihl katapultovat

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace