Video: Seznamte se s australskými speciálními jednotkami SASR

Video: Seznamte se s australskými speciálními jednotkami SASR
Autor fotografie: Flickr.com, (CC BY-SA 2.0), ResoluteSupportMedia|Popisek: A Special Forces soldier observes a valley in Uruzgan as a Blackhawk circles above.
11 / 09 / 2016, 17:45

Special Air Service Regiment (SASR) je australský pluk speciálních sil vycházející ze vzoru a tradic britské SAS.

Jedná se o základní australskou speciální jednotku. Vnikla 25. července 1957 jako 1st Special Air Service Company. 20. srpna 1964 byla jednotka přebudována a stal se z ní pluk. Special Air Service Regiment je součást Australského armádního velitelství speciálních operací - Australian Army Special Operations Command (SOCOMD). Zdroj: specwar.info

MILITARY CHANNEL zveřejnil 4. září následující video:


Foto: Flickr.com, (CC BY-SA 2.0), ResoluteSupportMedia

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.