Video: Skákání po střechách – útěk před ochrankou

Video: Skákání po střechách – útěk před ochrankou
06 / 01 / 2018, 18:30

Takové dobrodružství na střechách je v dnešní době nazýváno Parkour. Jedná se o adrenalinovou zábavu, které se nedá přiřadit vhodná kategorie. Není to extrémní sport, spíše aktivita podobná sebeobraně v bojovém umění.

Lidé se snaží dostat z bodu A do bodu B rychle a plynule. Pomáhá překonat libovolné překážky ve vašem okolí od prostého zábradlí, betonových zdí až po větve stromů, ostré kameny a skály. Někdy je pro zdolání obtížné překážky potřeba skutečně velká rychlost, jindy si vystačíte se šikovností

Pokud tedy chcete zažít vzrušující akci, nezbývá vám nic jiného, než si tento „sport“ vyzkoušet. Neměla by vám chybět výborná fyzické kondice, díky které se můžete po střechách výškových budov pohybovat takřka s nadlidskou lehkostí, abyste unikli případně i bezpečnostní ochrance či dokonce policii.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: Darja Černá

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace