VIDEO: Muž pohotově zneškodnil útočníka s nožem v autobusu. Ten pak vzal rychle ,,nohy na ramena"

VIDEO: Muž pohotově zneškodnil útočníka s nožem v autobusu. Ten pak vzal rychle ,,nohy na ramena&quote;
Popisek: útočník s nožem
21 / 04 / 2017, 14:00

Londýňan pohotově zpacifikoval agresivního útočníka s nožem.

Ten se pak dal na zběsilý útěk. Na videu je vidět, jak dva muži původem z Afriky mezi sebou zápasí. V jednu chvíli se podaří útočníkovi sebrat nůž a ten se dá na rychlý útěk z autobusu.

Muž, který agresora zpacifikuje na konci videa, na něho křičí, že ,,je Afričan a že mu nikdy nevezme jeho život". Sám byl při zápasu lehce zraněn na rukou.

Na sociálních sítích ho lidé považují za hrdinu a jeho odvážný čin opěvují.

 

psali jsme: 

Neznámý útočník ve Frankfurtu nad Mohanem pobodal čtyři lidi

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace