VIDEO: Slavný komik se pustil do Hollywoodu: Je to tam jako v nacistickém Německu

VIDEO: Slavný komik se pustil do Hollywoodu: Je to tam jako v nacistickém Německu
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-ND 2.0) |Popisek: Tim Allen
23 / 03 / 2017, 18:00

Známý komediální herec a komik si vzal na mušku Hollywood.

Tima Allena asi nebudou mít v Hollywoodu jeho kolegové nějakou dobu rádi. V pořadu Jimmyho Kimmela prohlásil, že ,,Hollywood je teď jako nacistické Německo. Podle Allena nyní panuje v továrně na filmové hity atmosféra, která je ,,fašistická". Svoboda projevu a rozdílné pohledy na různá témata, politická či nepolitická, jsou prý potlačovány samozvanou hollywoodskou elitou.

,,Musíte si v tomto prostředí dávat velký pozor, protože může být biti za to, že nevěříte tomu, čemu všichni. Je to tu jako v Německu ve třicátých letech," prohlásil v show známý komik.

Allen se navíc jako republikán necítí v této společnosti dobře už z toho důvodu, že veřejně podpořil v prezidentské volbě Donalda Trumpa. Za to mu mnozí jeho kolegové nemohou přijít na jméno. Už minulý rok Allen prohlásil, že Hollywood je zbabělý, protože Trumpa v předvolební kampani ,,šikanoval

 

psali jsme:

Proste na kolenou průměrné Američany za šanci, kterou jste dostali! Sjel hollywoodskou elitu jejich hvězdný kolega

 

Zdroj: msn.com, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.