VIDEO: Slovní souboj mezi novinářem a íránskou muslimkou. Komu došly dříve argumenty?

VIDEO: Slovní souboj mezi novinářem a íránskou muslimkou. Komu došly dříve argumenty?
Popisek: muslimka
26 / 05 / 2017, 14:00

Starší, ale poučné video, v němž vystupuje již nežijící novinář a spisovatel Christopher Hitchens. Video však zapadá do současné veřejné debaty o úloze a cílech islámu ve společnosti.

Ve studiu došlo ke slovní konfrontaci Hitchense s mladou muslimkou pocházející z Íránu. Ta se snažila spisovatele přesvědčit, že Korán a islám dává ženám rovnocenná práva. S tím však Hitchens nesouhlasil a svými jednoduchými a přitom logickými argumenty dokázal přebít nepřesvědčivý výstup mladé muslimky.

psali jsme:

VIDEO: Teď nás budete poslouchat! Muslimové ovládli britské město. Vyhnali původní obyvatelé na předměstí

 

Zdroj: facebook.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace