VIDEO: Slzy hlavy európskej diplomacie kvôli správam z Belgicka

VIDEO: Slzy hlavy európskej diplomacie kvôli správam z Belgicka
Autor: Screenshot/Youtube|Popisek: Federica Mogheriniová
23 / 03 / 2016, 14:15

Hlava európskej diplomacie Federica Mogheriniová,počas prejavu v Jordánsku, počas spoločnej tlačovej konferencii s hlavou MZV Jordánska, s Jodou Nasrem neudržala slzy, potom ako sa k nej dostala správa o teroristických útokoch v Bruseli.

„Dnes je ťažký deň,'' povedala Mogheriniová. Po tejto vete skončila svoj prejav, a po tom ako nemohla zadržať svoje slzy, opustila sieň.

VIDEO: 

zdroj: youtube, sputniknews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace