Video: Šokující dopravní nehody ve slovenských dálničních tunelech

Video: Šokující dopravní nehody ve slovenských dálničních tunelech
Popisek: Ilustrační foto
26 / 08 / 2016, 11:15

Odstrašující video havárií ve slovenských dálničních tunelech zveřejnila Národná diaľničná spoločnosť, a. s., která spravuje síť dálnic a rychlostních komunikací na území Slovenska.

S ohledem na velký počet nehod v tunelech dálniční sítě chce Slovensko upozornit řidiče na možná rizika. Zdroj: liveleak.com 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace