Video: Souboj v rozborce a sborce ve zkratce

Video: Souboj v rozborce a sborce ve zkratce
04 / 04 / 2018, 19:00

Máte už všechny potřebné papíry, připravili jste se na zkoušku zbrojního průkazu teoreticky a učíte se i prakticky? Troufli byste rozložit a složit zbraň rychleji než opravdoví profesionálové?

Kdy se přihlásit ke zkoušce, bude záležet pouze na vás a na vašich schopnostech, jak rychle jste schopni se naučit testové otázky, a také na tom, jaké máte zkušenosti se střelnými zbraněmi. Pokud nemáte se zbraněmi žádné nebo jen malé zkušenosti, je dobré absolvovat přípravný kurz, který nabízí mnoho komerčních střelnic.

Však než na střelnici vyrazíte je dobré se zbraní nejdříve seznámit, jako to udělala naše youtuberka. V minulém díle se naučila jak se taková rozborka a sborka dělá, drilovala se celý týden a následně oba majitele obchodu se zbraněmi vyzvala na souboj. Jak to dopadlo? Na to se můžete podívat ve videu.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.