VIDEO: Špiona v čele Ruska vystřídá jiný špion? Kremelské otěže má dočasně převzít Putinův dávný přítel z KGB

VIDEO: Špiona v čele Ruska vystřídá jiný špion? Kremelské otěže má dočasně převzít Putinův dávný přítel z KGB
Autor fotografie: Pixabay|Popisek: Vladimir Putin
03 / 05 / 2022, 09:30

Je možné, že Vladimir Putin, o němž se spekuluje, že trpí rakovinou (žaludku či štítné žlázy), předá moc někomu jinému, alespoň na velmi krátkou dobu?

Může dojít k alespoň nakrátko střídání stráží v Kremlu? Vyloučeno to zřejmě není. Na sociálních sítích údajný generálporučík zahraniční rozvědky SVR alias Viktor Michajlovič uvádí, že Putinova nemoc - údajně rakovina - se zhoršuje a již nelze dále odkládat operaci.

                                     

                                                                              Video: YouTube

Podle ,,samozvaného" generálporučíka, který má svůj kanál na YouTube a Telegram, pak dočasně Putin předá své pravomoci starému známému příteli a někdejšímu kolegovi z KGB, respektive FSB Nikolaji Patruševovi. Generálporučík SVR se odvolává na vysoce postavený zdroj z Kremlu, který však nejmenuje.

Údajný generálporučík na videu sděluje, že po dobu, než se Putin po operaci zotaví, tak otěže moci bude svírat již zmíněný Patrušev. ,,Po dobu, kdy Putin bude podstupovat operaci a opět nabyde smyslů, což bude asi 2-3 dny, bude ovládat zemi Patrušev," uvádí Michajlovič.

To však současně kritizuje, když na videu říká, že dávný Putinův přítel Patrušev ,,je ničema, který je lstivý a zákeřnější než sám Putin." I když by přišel Patrušev k moci na velmi krátkou dobu, přibude Rusku ještě více problémů.

Výše uvedený scénář však na druhé straně není příliš pravděpodobný a údajný generálporučík si nejspíše jen vyřizuje účty.

Zdroj: Youtube

Tagy článku