VIDEO: Špiona v čele Ruska vystřídá jiný špion? Kremelské otěže má dočasně převzít Putinův dávný přítel z KGB

VIDEO: Špiona v čele Ruska vystřídá jiný špion? Kremelské otěže má dočasně převzít Putinův dávný přítel z KGB
Autor fotografie: Pixabay|Popisek: Vladimir Putin
03 / 05 / 2022, 09:30

Je možné, že Vladimir Putin, o němž se spekuluje, že trpí rakovinou (žaludku či štítné žlázy), předá moc někomu jinému, alespoň na velmi krátkou dobu?

Může dojít k alespoň nakrátko střídání stráží v Kremlu? Vyloučeno to zřejmě není. Na sociálních sítích údajný generálporučík zahraniční rozvědky SVR alias Viktor Michajlovič uvádí, že Putinova nemoc - údajně rakovina - se zhoršuje a již nelze dále odkládat operaci.

                                     

                                                                              Video: YouTube

Podle ,,samozvaného" generálporučíka, který má svůj kanál na YouTube a Telegram, pak dočasně Putin předá své pravomoci starému známému příteli a někdejšímu kolegovi z KGB, respektive FSB Nikolaji Patruševovi. Generálporučík SVR se odvolává na vysoce postavený zdroj z Kremlu, který však nejmenuje.

Údajný generálporučík na videu sděluje, že po dobu, než se Putin po operaci zotaví, tak otěže moci bude svírat již zmíněný Patrušev. ,,Po dobu, kdy Putin bude podstupovat operaci a opět nabyde smyslů, což bude asi 2-3 dny, bude ovládat zemi Patrušev," uvádí Michajlovič.

To však současně kritizuje, když na videu říká, že dávný Putinův přítel Patrušev ,,je ničema, který je lstivý a zákeřnější než sám Putin." I když by přišel Patrušev k moci na velmi krátkou dobu, přibude Rusku ještě více problémů.

Výše uvedený scénář však na druhé straně není příliš pravděpodobný a údajný generálporučík si nejspíše jen vyřizuje účty.

Zdroj: Youtube

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace