Video: Starý muž, bývalý boxer se ubránil přepadení

Video: Starý muž, bývalý boxer se ubránil přepadení
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Překvapení pro lupiče
20 / 08 / 2015, 12:15

Pro mladíky to bylo bolestné překvapení. To co vypadalo jako lehká kořist, tedy starší muž u obchodu se nakonec ukázalo nad jejich síly.

Bývalý boxer, který neztratil svou schopnost poslat protivníka k zemi je zachycen na snímcích CCTV kamery. Opilý mladík ho začne obtěžovat a po pár vteřinách končí na zemi. Levý hák sráží k zemi dalšího z mladíků. Incident byl zachycen bezpečnstní kamerou kdesi v Rusku.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace