VIDEO: Střelec spustil palbu na bazénovém večírku. Zabil jednu ženu, dalších šest lidí je v kritickém stavu

VIDEO: Střelec spustil palbu na bazénovém večírku. Zabil jednu ženu, dalších šest lidí je v kritickém stavu
Popisek: policie
01 / 05 / 2017, 09:00

V neděli večer zastřelil neznámý útočník v americkém San Diegu na večírku jednu ženu a dalších osm lidí postřelil. Šest z nich se nachází v kritickém stavu.

Přivolaná policie útočníka zastřelila po krátké konfrontaci, když se muž snažil nabít svou zbraň. Podle svědků měl útočník v jedné ruce pivo, v druhé pak mával zbraní, kterou vzápětí použil na hosty, jež byli přítomni na večírku.

Ten se konal u bazénu v areálu luxusního bytového domu. Údajně se zde měly slavit narozeniny.

Než byl zneškodněn policií, stačil útočník zabít jednu ženu a dalších osm hostů postřelil. Šest z nich se nachází v kritickém stavu v nemocnici. Motiv útočníka, který zatím nebyl policií identifikován, zůstává neznámý.

 

 

psali jsme:

Střelba v obchodním centru v americkém Burlingtonu, tři mrtví

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.