Video: Syrská armáda přeje ISIS vše nejlepší do Nového roku

Video: Syrská armáda přeje ISIS vše nejlepší do Nového roku
Autor fotografie: Dollar Photo Club|Popisek: Ilustrační foto
02 / 01 / 2016, 08:30

Výkřik "Allah Akbar" teroristovi odvrátit dárek od syrské armády nepomohl. Syrské vládní síly zabily desítky teroristů během útoků na pozice Islámského státu a Jabhat al-Nusra v Damašku a ve východní Sýrii.

Teroristé ze skupin Islámský stát a Jabhat al-Nusra se dostali během posledních dní pod těžký tlak syrské armády podporované ze vzduchu ruským vojenským kontingentem. Zabity byly desítky bojovníků teroristických skupin během útoku na jejich pozice ve východním a severovýchodním Damašku.

 

Zdroj: Live Leak

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.