Video: Syrská válka pohledem kamer GoPro

Video: Syrská válka pohledem kamer GoPro
Autor: YouTube|Popisek: Záběry z bojů
02 / 11 / 2016, 08:45

Tým ruské televize Anna News byl opět na místě bojů mezi syrskou armádou a rebely (či teroristy). Tentokrát televize zveřejnila neskutečné záznamy z kamer GoPro, které umístila na vozidla a helmy vojáků předtím, než se vrhli do bojů v Aleppu.

Podle zpráv, které přinesla ruská stanice Russia Today, ruský prezident Putin nařídil 10 hodin klidu zbraní na 4. listopadu, aby lidé v Aleppu dostali humanitární pomoc. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace