Video: Syrští povstalci sestřelili údajný ruský dron

Video: Syrští povstalci sestřelili údajný ruský dron
Autor: YouTube|Popisek: Místo dopadu dronu
27 / 12 / 2015, 19:00

Syrští "povstalci" zveřejnili snímky sestřeleného velkého dronu v severním Aleppu poblíž Al Mallah. Podle jejich vyjádření se jedná o ruský stroj.

Ruskému původu ale poněkud odporují anglické nápisy na troskách, trosky vypadají spíše na iránský dron Ababil 3 UAV, který nápisy "No hands hold" na křídlech má.

Iránský dron

Rusko žádnou ztrátu dronu neohlásilo.

Zdroj: Twitter

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace