VIDEO: Systém krav maga – boj zblízka!

VIDEO: Systém krav maga – boj zblízka!
Popisek: Krav maga
25 / 02 / 2018, 09:00

Izraelský bojový systém je velmi účinný způsob sebeobrany. To je charakteristika umění krav maga. Učí se mu ozbrojené složky, ale také děti.

Jedná se o sebeobranný taktický systém, využívaný izraelskou armádou, vynalezený Čechoslovákem. Imi Lichtenfeld, který bojový systém vymyslel, vyrůstal v Bratislavě.

Krav maga nemá sice hlubokou filozofii, nejde však jen o bezhlavé mlácení. Podle instruktora to jsou nejefektivnější a nejúčinnější pohyby, způsoby a metody, jak se co nejrychleji dostat z problému.


Odborníci na sebeobranu si tohoto bojového systému cení především pro vysoký stupeň účinnosti v obraně proti tyči, noži nebo i z blízka mířící pistoli. Podívejte se na celý rozhovor s instruktorem Filipem a zjistíte, zač je toho loket, a to doslova!

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Defence  - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace