Video: T-72B3 si hrají v Arktidě

Video: T-72B3 si hrají v Arktidě
12 / 02 / 2016, 00:45

Stanice Russia Today zveřejnila před několika dny záběry tanků T-72B3 z okolí Murmansku, jejichž posádky soutěžily o účast v tankovém biatlonu 2016.

A jak vypadal loňský ročník tankového biatlonu se můžete podívat zde: Video: Nejlepší momenty z tankového biatlonu 2015

T-72B3 je komplexní modernizací původního tanku T-72, má nově dvoudílné pásy, reaktivní pancéřování typu Kontakt-5 nebo zaměřovač Sosna-U s pasivní infračervenou kamerou. T-72B3 byly nasazeny dle doložených tvrzení například v roce 2015 během Války na východní Ukrajině.

Zdroj: Wikipedie

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.