VIDEO: Takmer posledných 1000 rokov Európy v trojminútovej animácii

VIDEO: Takmer posledných 1000 rokov Európy v trojminútovej animácii
Popisek: ilustračný obrázok
26 / 06 / 2016, 08:15

Úžasné video na pochopenie toho, čo sa po storočia dialo v Europe, ako vznikali a zanikali jednotlivé štátne útvary. Toto video je miestami nepresné, ale to nieje podstatné pre pochopenie veci.

Video začína rokom 1140 a končí v roku 2012, teda sú v ňom vyobrazené aj obidve svetové vojny. Približne v tretej minúte sú vidieť obrovské územné zisky nacistického Nemecka, pár sekúnd na to všetko obsadí Sovietsky zväz.

V posledných sekundách, od roku 2000 je mapa Európy takmer bez zmien.

Zdroj: Facebook.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace