Video: Taxikář zastřelil tři pasažéry, kteří se ho pokusili okrást

Video: Taxikář zastřelil tři pasažéry, kteří se ho pokusili okrást
Autor: Screenshot
21 / 12 / 2016, 09:15

Policista, který si přivydělává jako řidič taxi Uber, zastřelil dva muže a 15ti letého chlapce, kteří se ho pokoušeli okrást.

K přepadení došlo v sobotu 5. listopadu odpoledne ve městě Leader, ve východní části brazilského Sao Paula. Jeden z útočníků nebyl dosud identifikován, druhému bylo 19 let. Podle vyšetřovatelů si taxi nechala přivolat nějaká žena, ale po příjezdu taxi nastoupili do vozu tři muži, kteří cestou požádali řidiče, aby zastavil pro jejich přítele.

Když taxi zastavilo, jeden z mužů vystoupil a po chvíli se vrátil zpět a namířil na řidiče pistoli. Druhý muž mezitím vystoupil a otevřel dveře řidiče. Po několika vteřinách je na videu vidět,  jak řidič vyskakuje z auta a postupně střílí po všech třech útočnících. Ani jeden z nich nepřežil. Zdroj: gazetaonline.com.br.

Případ vyšetřuje policejní inspekce, policista byl postaven mimo službu a hrozí mu obvinění ze zabití, ačkoliv jednal v sebeobraně.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace