VIDEO: To tu ještě nebylo: Odvážlivec skočil z dronu z výšky 300 metrů

VIDEO: To tu ještě nebylo: Odvážlivec skočil z dronu z výšky 300 metrů
Autor: flickr.com (CC BY-ND 2.0) |Popisek: dron
14 / 05 / 2017, 09:00

Lotyšský odvážlivec jako první skočil padákem z dronu.

Ingus Augstkaln uskutečnil do této doby nevídanou věc: skočil z 330 metrů z dronu, který je schopen unést hmotnost až 200 kilogramů, na zem.

Na dron ,,nasedl" z komunikační věže a po pár sekundách skočil úspěšně padákem dolů. Podívejte se na dechberoucí záběry z této odvážné akce.

psali jsme:

související: Video: Dron pro přepravu lidí - realita nebo hoax?

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace