Video: Transparent s ruským prezidentem na Manhattan Bridge. Policie hledá viníka

Video: Transparent s ruským prezidentem na Manhattan Bridge. Policie hledá viníka
Autor fotografie: Pixabay/abc7ny.com
07 / 10 / 2016, 08:00

Newyorská policie zjišťuje, kdo z mostu vyvěsil obrovský transparent s vyobrazením ruského prezidenta Vladimíra Putina a s nápisem "mírotvůrce".

Transparent se na východní straně Manhattan Bridge objevil ve čtvrtek ve 13:45 hodin a asi o hodinu později byl policií odstraněn. Zdroj: NewsCopter 7  

 Ruský prezident slaví v pátek 64. narozeniny.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.