VIDEO: Trpíte arachnofobií? Žena žije s 1 500 tarantulemi

VIDEO: Trpíte arachnofobií? Žena žije s 1 500 tarantulemi
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: tarantule
07 / 05 / 2017, 14:00

Žena, která chová 1 500 tarantulí, je zřejmě v Indonésii rekordmankou.

Ming Cu je milovnicí pavouků. Na tom by nebylo nic podivného, kdyby jich nechovala 1 500. Všechny prý ,,miluje".

související: VIDEO: Obří krajta ještě nevečeřela: dokázala sežrat dospělého muže

Ming Cu byla vždy na pavouky zvyklá, nicméně její vášeň dostala nový rozměr v roce 2010, kdy jí její kamarád nabídl, aby se v v rámci ,,obchodní příležitosti" prodávala tarantule s ním. s tím žena souhlasila, ale po nějaké době ji její obchodní partner opustil,

Ming Cu však ve svém byznysu pokračuje úspěšně dál. ,,Stále chovám tarantule a stále je prodávám a i stejně miluji jako předtím, i když mě nesčětněkrát kously," říká dnes jejich milovnice.

Momentálně jich tak chová 1 500, ale číslo se může ještě navýšit. Celkem vynaložila Ming Cu na nákup pavouků 55 000 dolarů (přibližně 1 350 000 korun)

 

Zdroj: rt.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace