VIDEO: Trump je fašista, prohlásil labouristický poslanec

VIDEO: Trump je fašista, prohlásil labouristický poslanec
Autor: Flickr.com|Popisek: Donald Trump
01 / 02 / 2017, 19:30

Labouristický poslanec Dennis Skinner vyvolal rozruch tím, že nazval v parlamentu amerického prezidenta Donalda Trumpa fašistovi.

Labouristický poslanec se nejprv zeptal ministra zahraničí, aby si s ním vzpomněl, když se jako malý schovával pod schody, kdy Hitlter s Mussolinim dali bombardovat britská města. Skinner ve své řeči potom prohlásil, že ,,nyní jde vláda jde ruku v ruce s jiným fašistou - Trumpem.

 

Toto označení je podle Skinnera ještě ,,mírné". Rozladěný poslanec dále řekl, že by americký prezident neměl v žádném případě jít ve stopách Nelsona Mandely.

 

Skinner si také přeje, ať Trump raději nepřijíždí do Velké Británie na návštěvu.

psali jsme:

Starbucks přijme v následujících pěti letech až 10 000 migrantů. Trumpovi navzdory

Trump vyhodil ministryni spravedlnosti pro nesouhlas s dekretem. Zradila svůj úřad, prohlásil

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace