VIDEO: Turečtí nacionalisté napadli vojáka na americké letecké základně Incirlik

VIDEO: Turečtí nacionalisté napadli vojáka na americké letecké základně Incirlik
Autor fotografie: redakční databáze|Popisek: Turecko
19 / 04 / 2016, 19:15

Turečtí nacionalisté se pokusili nasadit pytel na hlavu americkému vojákovi na letecké základně Incirlik v Adaně

Americká letecká základna Incirlik byla minulou sobotu svědkem incidentu amerického vojáka a dvou tureckých nacionalistů. Dva Turci vnikli na základnu a pokusili se přetáhnout pytel na hlavu amerického vojáka. Krátce předtím obvinili USA, z toho, že dělaly to samé tureckým vojákům a že jsou zodpovědné za teroristické činy v Turecku. Poté vojákovi sdělili, že mu nasadí pytel na hlavu, což se jim ovšem nepodařilo.

Video odkazuje na incident, který se stal v roce 2003, kdy američtí vojáci zatkli skupinu tureckých zvláštních jednotek, a než je začali vyšetřovat, tak jim přetáhli přes hlavu kapuci. Událost zatím USA ani Turecko nijak nekomentovaly.

 

Zdroj: theepochtimes.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace