Video: Tygr zaútočil na krotitelku

Video: Tygr zaútočil na krotitelku
Autor: Screenshot YouTube
28 / 10 / 2016, 14:00

Video natočilo jedno z dětí při návštěvě zábavního střediska Pensacola Interstate na Floridě.

Napadená žena byla převezena do nemocnice s tržnými ranami na noze.  Scott Caputo, který video na YouTube umístil 25. října uvedl, že ho natočila jeho dcera, video má už přes 400 tisíc shlédnutí:

Zdroj: rt.com

 

Tygr byl poražen s holí po táhl její trenér prostřednictvím uzavřeného prostoru, zatímco Zděšení studentů a dospělých přihlíželi.

Ženy, které byly identifikovány jako Vicenta Strany, byl převezen do nemocnice poté, co trpěl tři palce rány na kolena a tržnou ránu na kotníku.

Tento incident byl zachycen na videu studentem, který byl na exkurzi do Pensacola Interstate veletrhu na Floridě.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace