VIDEO: Ukrajinský orchester spieva ruskú pesničku, video je hitom internetu.

VIDEO: Ukrajinský orchester spieva ruskú pesničku, video je hitom internetu.
Autor: Screenshot/Youtube
11 / 04 / 2016, 19:00

Na serveri youtube.com sa objavilo video, na ktorom orchester ukrajinskej Národnej Gardy, hral veľmi známu pieseň ruskej skupiny Leningrad, orchester si zaspieval pesničku Exponát.

Koncert orchestru sa konal na Dumskom námestí Odesy, 10 apríla. Ľudia ktorý koncert sledovali, prijali ruský hit s obrovským nadšením. Orchester si koncert vychutnával, počas spievania aj tancovali a žonglovali čím bavili publikum. 

Video má za 24 hodín už takmer 250 000 pozretí a je hitom internetu.

zdroj: youtube, sputniknews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace