VIDEO: Upálím vás všechny, křičel muž v hongkongském metru. Nakonec zapálil sebe

VIDEO: Upálím vás všechny, křičel muž v hongkongském metru. Nakonec zapálil sebe
Autor: Flickr.com|Popisek: metro
11 / 02 / 2017, 16:00

V hongkongském metru muž vyhrožoval ostatním cestujícím, že ve voze metra všechny upálí.

Nejméně 17 lidí utrpělo zranění, když se jeden z cestujících před šokovanými lidmi zapálil Molotovovým koktejlem. Dva zranění jsou v ohrožení života. Bezprostředně po činu se začala šířit panika. 

Muže ostatní cestující uhasili, vzápětí si pro něho přijela policie. Obvinila jej ze žhářství. Zároveň vyloučila možnost teroristického útoku.

I když muž vyhrožoval ve voze ostatním, že je všechny ,,upálí", chtěl podle BBC spáchat sebevraždu.

 

psali jsme:

Video: Mladá žena brutálně napadena v berlínském metru. Policie hledá svědky útoku

 

Zdroj: bbc.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace