VIDEO: Utečenecký cintorín v Stredozemnom mori

VIDEO: Utečenecký cintorín v Stredozemnom mori
04 / 06 / 2016, 11:15

Aktivisti spustili na pamiatku tých utečencov, ktorý umreli počas plavby v Stredozemnom mori, dvesto symbolických náhrobných kameňov.

Akcia sa uskutočnila v blízkosti tureckého pobrežia.

Stredozemné more sa od začiatku migračnej krízy stalo utečeneckým cintorínom. Práve tu ich cesta za novým životom často končí. Tieto náhrobné kamene spustili na more aktivisti z humanitárnej skupiny TBWA - Istanbul for humanitarian group Support for Life. Na každom z dvesto náhrobných kameňov je meno obete, jej dátum narodenia a úmrtia. Aktivisti z TBWA spustili aj webovú stránku. Na tejto stránke si môžte kliknúť na hociktorý náhrobok, po kliknutí sa vám spustí príbeh jednotlivých obetí.

ODKAZ NA WEB - //theseacemetery.com/#

VIDEO:  

zdroje: huffingtonpost.com,  youtube, parlamentnelisty.sk //theseacemetery.com/#

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace