VIDEO: Utíkej, schovej se, bojuj! Policie radí, jak bez újmy přežít teroristický útok

VIDEO: Utíkej, schovej se, bojuj! Policie radí, jak bez újmy přežít teroristický útok
Autor: pixabay.com|Popisek: terorista
08 / 06 / 2017, 09:30

Policie ČR radí ve svém instruktážním videu nazvaném příznačně Utíkej, schovej se, bojuj!, jak se zachovat, pokud dojde k teroristickému útoku na pracovišti či jinde.

Policie vytvořila video, v němž veřejnosti radí, jak se přesně zachovat, když zaútočí terorista. Podle komentáře na videu se však nestačí pouze schovat na bezpečné místo, ale pokud je to nezbytně nutné, lidé by se měli i aktivně bránit ,,vhodnými" předměty.

Na videu je zachycen útočník, který zastřelí v kancelářské budově několik lidí lidí. Videospot pak názorně ukazuje možné scénáře, jak by se měla skupina lidí ohrožená teroristou zachovat.

Zdroj: youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace