VIDEO: V Istanbulu narazil vrtulník do televizní věže, zemřelo sedm mrtvých

VIDEO: V Istanbulu narazil vrtulník do televizní věže, zemřelo sedm mrtvých
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
10 / 03 / 2017, 11:00

V husté mlze narazil vrtulník do televizního vysílače. Nejméně pět lidí zemřelo.

Vtulník Sikorsky S-76 narazil do televizní věže v tureckém Istanbulu. Při tragédii zemřelo  všech sedm lidína palubě. Podle deníku Independent odstartoval z Atatürkova letiště za velmi špatné viditelnosti. Na palubě vrtulníku se nacházeli před srážkou čtyři Rusové, dva turečtí piloti a jeden turecký občan.

Podle svědků narazil v husté mlze stroj do televizní věže a následně se zřítil na dálnici ve čtvrti Büyükçekmece v Istanbulu.


Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

Video: Řecký vrtulník AH-64D havaroval do moře

 

Zdroj: independent.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace