VIDEO: V koži utečenca, na rozbúrenom mori

VIDEO: V koži utečenca, na rozbúrenom mori
27 / 06 / 2016, 11:15

Spoločnosť BBC pripravila dokument, v ktorom sa snaží priblížiť verejnosti život utečencov na mori. Divák sa teda môže vžiť do roly utečenca na rozbúrenom Stredozemnom mori, vo virtuálnej realite.

V popise v traileri sa píše: „V tomto príbehu sa jedna rodina rozhodla vydať na dlhú cestu zo Sýrie.“

Na webovej stránke BBC sa píše, že:

„Tento príbeh vás premiestni do srdca utečeneckej krízy. V nezabudnuteľnom VR zážitku budete s vydesenou sýrskou rodinou cestovať naprieč morom a budete sa s nimi deliť o ich nádeje, ale aj strach.Je to založené na rozhovoroch BBC s imigrantmi.“

Zdroj: Youtube.com, parlamentnelisty.sk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace