VIDEO: V Šanghaji vybuchla na letišti bomba

VIDEO: V Šanghaji vybuchla na letišti bomba
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Okamžik exploze
12 / 06 / 2016, 13:30

Podle posledních zpráv zranila 3 lidi.

Na mezinárodním letišti Pudong v Šanghaji vybuchla podomácku vyrobená bomba. Zranila tři lidi, z toho dva těžce. Podle svědků odpálil bombu neznámý muž, který stal ve frontě na odbavení.

Bomba vybuchla dnes po osmé hodině SEČ. Všichni zranění byli dopraveni do nemocnice na ošetření. Vyšetřovatelé, kteří již zajistili místo činu, nyní zkoumají, jakého původu byla ,,improvizovaná", podomácku vyrobená trhavina. Ta neměla příliš velkou sílu, protože detonace nezpůsobila žádné ztráty na životech.

Podle Čínské státní agentury incident nepřerušil dopravu na letišti Pudong. 

Zdroj: thesun.co.uk, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace