VIDEO: Vadily společné kuchyně. Po ostré hádce mezi migranty lehl popelem uprchlický tábor u Dunkerku

VIDEO: Vadily společné kuchyně. Po ostré hádce mezi migranty lehl popelem uprchlický tábor u Dunkerku
Popisek: požár uprchlického tábora
11 / 04 / 2017, 08:30

U francouzského přístavního města Dunkerk lehl popelem uprchlický tábor.

Kvůli vzájemným sporům mezi afghánskými a kurdskými migranty byl zničen uprchlický tábor u francouzského města Dunkerk. Při požáru, který vypukl včera kolem jedenácté hodiny, bylo zraněno nejméně deset lidí.

Předcházela mu rozepře afghánských a kurdských migrantů uvnitř tábora. Server RT uvádí, že neshody vyvolal spor ohledně ubytování, kdy jedna skupina migrantů obvinila tu druhou z toho, že ji bere ubytovací prostor, který je její.

 Afgánským migrantům, kteří přišli do Dunkerku z ,,rozebraného" uprchlického tábora z Calais, se podle serveru RT patrně nezamlouvalo, že museli sdílet společné kuchyně, zatímco Kurdové spali odděleně v chatkách.

Večer se obě skupiny pohádaly a fyzicky napadly noži. Posléze došlo k požáru, který celý tábor prakticky zničil. Při incidentu měl být jeden migrant přejet autem.

psali jsme:

Zabijeme vás všechny, vy zatracení Němci! Hrozili migranti, když zapálili uprchlický tábor

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace