Video: Válka v Sýrii aneb Mad Max v Levantě

Video: Válka v Sýrii aneb Mad Max v Levantě
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Záběry jak ze Šíleného Maxe
08 / 02 / 2016, 14:30

Sestřih propagandistických videí Islámského státu a dalších teroristických skupin bojujících v Sýrii připomíná záběry z filmu Šílený Max.

Prapodivná auta se řítí pouští, bandy psychopatů po sobě střílí a do toho všeho se střídají vlajky různých uskupení jako ISIS, Jabhat al-Nusra a dalších, kteří se rvou nad troskami Sýrie.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.